Som Simona/Simm/Simmuš/líštička (podľa môjho manžela), originál som z pod Tatier, ale zakotvila som v Krásne nad Kysucou vďaka Palimu Melišovi, teda po novom som Melišová kysučanka. 

Momentálne som na materskej s naším synčekom Danielom, ktorý má 8mesiacov. Inak pracujem v laboratóriu na mikrobiológií…či tomu bude aj potom tak, to neviem.

Rada pečiem a skúšam nové veci (napr. celonárodné kváskovanie), veľmi rada chodím na prechádzky, tiež rada prijímam nové výzvy a rada si spievam.

Oficiálne som v spoločenstve od leta 2020 a chcem povedať, že keď som mala 17 a niekto mi povedal, že bez spolča duchovne nerastieš a že to sám nezvládneš, tak som protestovala a po ďalšie roky som sama sebe dokazovala, že to nie je pravda. No musím uznať, že je to jedna veľká skutočnosť a ja som nesmierne vďačná za to, že môžem byť členkou a spolu s priateľmi v spoločenstve rásť.

 Mám veľa obľúbených citátov, ale jeden, ktorý mi dáva obraz o našom Otcovi je: 1 Jn 4, 12 – „Boha nikto nikdy nevidel, ale keď sa milujeme navzájom, Boh ostáva v nás a jeho láska v nás je dokonalá.“